Fractal - Naučíme Vás cestovat

PRONÁJMY AUT

FRACTAL s.r.o. zprostředkovává půjčení auta od  většiny velkých mezinárodních autopůjčoven jako jsou Avis, Europcar, Hertz.
Pobočky těchto společností se nachází ve většině státech světa.  Při půjčení auta musíte vědět kde si chcete auto půjčit, kde ho chcete vrátit (nemusí být jedno a totéž místo, země, apod.), termín, čas, příletovou linku a  kategorii auta. Dále můžete mít požadavek na vybavení auta navigací, sedáky či sedačkami pro děti, klimatizací, nosičem lyží,  zimním vybavením, automatickou či manuální převodovku, dieselovým či hybridním motorem, apod.  Některé autopůjčovny vám mohou dokonce dopravit auto na vámi určenou adresu (většinou adresu hotelu).  V některých zemích je stále pro řízení vyžadován mezinárodní řidičský průkaz (žádosti k dispozici na
stránkách MDČR - (informace zde)  a místně se může lišit rovněž požadovaný minimální věk řidiče.

On-line rezervace u autopůjčovny AVIS
Zde si můžete udělat sami on-line rezervaci u společnosti AVIS, emailem Vám přijde poté potvrzení s rezervačním číslem. Pokud si budete přát na základě vaší rezervace následně nechat vystavit předplacený poukaz, zašlete nám email s tímto potvrzením.

 

 

  Typy vozidel
  Důležité pojmy při půjčení auta

Předplacený poukaz vs. rezervace a platba kartou na místě

Auto si lze pouze rezervovat a následně na místě za výpůjčku garantovat a následně zaplatit kreditní kartou, nebo vám FRACTAL s.r.o. vystaví předplacený poukaz (tzv. voucher), kterým se na místě prokážete a kreditní kartu použijete pouze jako garanci vrácení auta. V případě předplacené výpůjčky platíte cestovní kanceláři poplatek za vystavení předplaceného poukazu, který činí 300 Kč + DPH.

Kontaktujte nás na tel. 222 512 000 nebo e-mailu: fractal@fractal.cz

 


 

© 2000 - 2017 FRACTAL s.r.o.   |   Vinohradská 174, 130 00 Praha 3   |   fractal@fractal.cz   |   www.fractal.cz   |   tel. 222 512 000
ATG